MÖBLER / Soffor / Soffa/dagbädd 10697433
*
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:09:12
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
6462 Soffa
Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50
-
7197 Soffa
modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:56
-
5354 Soffa
Torill Slettvoll. Längd: 155 cm
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:05
*
Soffa/dagbädd
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
6462 Soffa
Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50 -
7197 Soffa
modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:56 -
5354 Soffa
Torill Slettvoll. Längd: 155 cm
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:05



